KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666173
nr 1466 6173
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på duk, 33x45, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:22:04
300 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)